> Automatyka-budynkowa

Automatyka budynkowa Fibaro

Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu bezprzewodowego zarządzania domem. Automatyka budynkowa opracowana przez polską firmę Fibaro to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów dostępnych na rynku. Dzięki niemu będzie mógł kontrolować niemal każde urządzenie znajdujące się w domu, na bieżąco monitorować temperaturę, wilgotność, otwarcie poszczególnych okien oraz szereg innych parametrów. Jedna centrala zarządzająca Fibaro Home Center może obsłużyć do 230 urządzeń! Odpowiednie dla siebie rozwiązania znajdą również właściciele mieszkań lub niewielkich domów. Fibaro Home Center Lite z pewnością spełni wasze oczekiwania!

Jak działają systemy inteligentnego domu?

„Mózgiem” systemu jest wyżej wspomniana centrala sterująca. W zależności od Twoich potrzeb, możesz zdecydować się na zakup podstawowego sterownika Home Center Lite lub bardziej zaawansowanego Home Center 2. Każda centrala umożliwia zarządzanie poszczególnymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu. Mogą to być czujniki, kamery, systemy ogrzewania lub rolety zewnętrzne. Rodzaj i wersja urządzenia jest dopasowana do Twojego telefonu. Możesz zdecydować się na zestaw wykorzystujący zunifikowany protokół Z-Wave (urządzenia z systemem Google Android) lub HomeKit (Apple iOS). Automatyka nigdy wcześniej nie była łatwiejsza w montażu i obsłudze.

Wszystko pod kontrolą

Montaż systemu automatyki budynkowej Fibaro nie wymaga układania przewodów, skuwania tynków czy wiercenia dziur. Wszystkie urządzenia wchodzące w jego skład działają bezprzewodowo, w dodatku są zasilane bateryjnie. Producent podaje, że każde z urządzeń może działać do 2 lat na jednym zestawie baterii. Gdy wydajność baterii, system poinformuje Cię o konieczności ich wymiany. Nowe baterie kupisz w dowolnym sklepie elektrycznym. System nie jest połączony na stałe z infrastrukturą domu, więc w przypadku remontu lub przeprowadzki, możesz w kilku prostych krokach na nowo skonfigurować poszczególne urządzenia. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wyposażyć swój dom lub mieszkanie w automatykę budynkową. Pomożemy Ci dobrać urządzenia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!