> Automatyka

Automatyka do bram

Automatyka do bram cieszy się coraz większą popularnością zarówno w przypadku nowych, jak i zrealizowanych już inwestycji budowlanych. Jest to rozwiązanie w znaczący sposób podnoszące komfort wjeżdżania i wyjeżdżania z posesji, zwłaszcza gdy panują niekorzystne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy do bram garażowych i wjazdowych. Niezwykle ważny jest dobór napędu o mocy odpowiedniej do długości i wagi skrzydła bramy. Nasi konsultanci pomogą Państwu dobrać korzystny cenowo, a zarazem wydajny system automatyki. Zapraszamy do współpracy!

Nice – światowy lider automatyki

Nice to jeden ze światowych liderów w dziedzinie napędów do bram garażowych i posesyjnych. Od momentu rozpoczęcia swej działalności na krajowym rynku w 1996 roku, Nice Polska znacząco rozszerzyło swoją ofertę produktów. Początkowo w ofercie znajdowały się wyłącznie rozwiązania z zakresu automatyzacji bram i rolet. Dziś Nice dostarcza nowoczesne systemy automatyki oraz zintegrowane z nimi systemy alarmowe, wsparte rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno instalację, jak i użytkowanie. Marka Nice jest dziś synonimem komfortu, bezpieczeństwa, najwyższej jakości i wyjątkowego designu. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas systemów automatyki do bram. Po prostu Nice!

Systemy Nice składają się z kilku komponentów: siłownika, pilota i odbiornika. Można kupić zarówno gotowy zestaw, jak i poszczególne komponenty. Istnieje możliwość doboru zestawu stworzonego specjalnie dla Państwa potrzeb. Rozwiązanie takie polecamy w przypadku, gdy zdecydowali się Państwo na montaż bardzo masywnej lub nietypowej bramy. Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania, które zaspokoi w pełni Państwa wymagania.