> Automatyka

Automatyka do bram garażowych

Napędy do bram garażowych

Firma BoJeRo zajmuje się sprzedażą automatyki do bram garażowych oraz automatyki do rolet. W swojej ofercie posiada bardzo duży wybór rozwiązań wspomagających sterowanie Państwa bramami.

Automatyka Nice:

Oferujemy automatykę firmy „Nice”, która jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie napędów do bram garażowych, bramu chylnych, bram rolowanych, bram posesyjnych.

Firma Nice Polska obecna jest na polskim rynku od 1996 roku. W tym czasie z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych, wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno instalację, jak i użytkowanie. Dziś marka Nice to synonim komfortu, bezpieczeństwa, jakości i wyjątkowego designu urządzeń ułatwiających codzienne życie w domu.

Każdy system sterowania składa się z kilku komponentów: siłownika, pilota i odbiornika. Można je kupować w zestawach. Jeśli jednak życzą sobie Państwo dobrać zestaw stworzony specjalnie dla Państwa potrzeb prosimy o kontakt z nami. Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania, które zaspokoi w pełni Państwa wymagania.

logo