> Automatyka

Automatyka do bram garażowych i wjazdowych

Automatyka do bram cieszy się coraz większą popularnością zarówno w przypadku nowych, jak i zrealizowanych już inwestycji budowlanych. Jest to rozwiązanie w znaczący sposób podnoszące komfort wjeżdżania i wyjeżdżania z posesji, zwłaszcza gdy panują niekorzystne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne systemy automatyki do bram garażowych i wjazdowych. Niezwykle ważny jest dobór napędu o mocy odpowiedniej do długości i wagi skrzydła bramy. Nasi konsultanci pomogą Państwu dobrać korzystny cenowo, a zarazem wydajny system automatyki. Zapraszamy do współpracy!

Automatyka do bram Nice

Jesteśmy dystrybutorem automatyki do bram garażowych i wjazdowych firmy Nice – lidera branży automatyki w Polsce działającego nieprzerwanie od 1996 roku. Nice Polska, oprócz rozwiązań z zakresu automatyzacji bram i rolet, dostarcza innowacyjne systemy automatyki wraz ze zintegrowanymi systemami alarmowymi. Nowoczesne technologie stosowane w produktach firmy Nice ułatwiają instalację oraz użytkowanie automatyki.

Systemy Nice składają się z kilku komponentów: siłownika, pilota i odbiornika. Można kupić zarówno gotowy zestaw, jak i poszczególne komponenty. Istnieje możliwość doboru zestawu stworzonego specjalnie dla Państwa potrzeb. Rozwiązanie takie polecamy w przypadku, gdy zdecydowali się Państwo na montaż bardzo masywnej lub nietypowej bramy. Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania, które zaspokoi w pełni Państwa wymagania.