> Bramy-i-ogrodzenia

Sprzedaż bram i ogrodzeń

Dostarczamy estetyczne, funkcjonalne, bardzo wytrzymałe bramy i ogrodzenia czołowych producentów. W bogatym asortymencie BoJeRo odpowiednie dla siebie rozwiązania znajdą właściciele nieruchomości utrzymanych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Oferowane przez nas systemy zabezpieczają posesję przed wstępem osób nieupoważnionych, ponadto pełnią funkcję dekoracyjną. Zaufało nam już wielu klientów indywidualnych i przedsiębiorstw m.in. ze Świdnicy, Świebodzic, Wałbrzycha, Dzierżoniowa Świebodzic, Bielawy czy Żarowa. Państwo również mogą dołączyć do nieustannie rosnącego grona zadowolonych kontrahentów!

Ogrodzenia

Ogrodzenia, nazywane nieraz wizytówką domu, pełnią kilka istotnych funkcji. Tą, która jako pierwsza rzuca się w oczy, jest funkcja dekoracyjna. Kształt, kolor i styl ogrodzenia powinien dobrze wpisywać się w tkankę miejską, czyli pasować zarówno do samej nieruchomości, jak i do jej najbliższego otoczenia. Dzięki rozbudowanej ofercie każdy z Państwa dobierze odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Oprócz wyglądu liczy się również wytrzymałość ogrodzenia. Wysokiej jakości materiały i trwałe powłoki lakiernicze, których używamy do produkcji ogrodzeń, zapewnią wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Gdzie zakupią Państwo nasze ogrodzenia?

Ogrodzenia firmy BoJeRo trafiają znajdują odbiorców głównie na obszarze byłego woj. wałbrzyskiego. Jesteśmy obecni w następujących miejscowościach:

• Świdnica
• Bielawa
• Dzierżoniów
• Świebodzice
• Wałbrzych
• Żarów

Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były odporne na ewentualne próby zniszczenia. Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta ogrodzeń posesyjnych.

Bramy garażowe

Dostępne w naszej ofercie bramy garażowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno modele o wysokim poziomie izolacyjności termicznej przeznaczone do garaży ogrzewanych, jak i warianty o niższych parametrach termicznych, doskonale sprawdzające się w garażach wolnostojących. W BoJeRo dostępna jest również automatyka do bram, dzięki której jej codzienne otwieranie i zamykanie będzie przebiegało szybko i komfortowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta. Dostarczamy:

• Bramy garażowe
• Bramy posesyjne
• Bramy sekcyjne górne
• Bramy uchylne

Odbiorcami naszych bram garażowych są klienci ze Świdnicy gdzie znajduje się siedziba firmy oraz okolicznych miejscowości. BoJeRo to uznana marka, która cieszy się zaufaniem szerokiego grona klientów.

 

Bramy i ogrodzenia

Bramy garażoweOgrodzenia