> Inteligencja-domow-fibaro

Automatyka budynkowa Fibaro

Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania bezprzewodowego – w tym systemy automatyki budynkowej Fibaro.

Systemy inteligentnego domu – jak działają?

Oferowane przez FIBARO rozwiązania to systemy inteligentnego domu. Każdy z nich to samodzielnie działający mechanizm, który ułatwia życie wszystkim domownikom. Daje możliwość komunikowania się wszystkich urządzeń elektrycznych, zapewniając Tobie duże spektrum rozwiązań i zastosowań, a także komfort i bezpieczeństwo.

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie trzeba kłaść setek metrów kabli. Zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np.: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.

Nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Automatyka bramowa i automatyka do rolet

W zakresie naszej działalności mieści się też sprzedaż nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki bramowej i automatyki do rolet!

logo