> Inteligentny-dom

Inteligentny dom

Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu bezprzewodowego zarządzania domem. Automatyka budynkowa opracowana przez polską firmę Fibaro to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów dostępnych na rynku. Umożliwia on zdalną kontrolę niemal każdego urządzenia znajdującego się w domu – można na bieżąco monitorować temperaturę, wilgotność, otwarcie poszczególnych okien oraz szereg innych parametrów. Jedna centrala zarządzająca Fibaro Home Center może obsłużyć do 230 urządzeń! Zachęcamy wszystkich, którzy mieszkają bądź prowadzą działalność w Świdnicy do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się dokładniej z oferowanymi przez nas systemami inteligentnego domu. Jesteśmy przekonani, że w naszej każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Jak działają systemy inteligentnego domu?

„Mózgiem” systemu jest wyżej wspomniana centrala sterująca. W zależności od Państwa potrzeb istnieje możliwość zakupu podstawowego sterownika Home Center Lite, lub bardziej zaawansowanego Home Center 2. Każda centrala umożliwia zarządzanie poszczególnymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu. Mogą to być czujniki, kamery, systemy ogrzewania, rolety zewnętrzne, bramy, klimatyzacja czy wentylacja. Rodzaj i wersja urządzenia jest dopasowana do telefonu z którego będzie obsługiwane. W ofercie mamy zestawy wykorzystujące zunifikowany protokół Z-Wave (urządzenia z systemem Google Android) lub HomeKit (Apple iOS). Automatyka nigdy wcześniej nie była tak prosta! Jeśli więc marzycie Państwo o inteligentnym domu, nasza oferta jest właśnie dla Was!

Bezproblemowy montaż automatyki budynkowej

Montaż systemu automatyki budynkowej Fibaro nie wymaga układania przewodów, skuwania tynków czy wiercenia dziur. Wszystkie urządzenia wchodzące w jego skład działają bezprzewodowo, w dodatku są zasilane bateryjnie. Producent podaje, że każde z urządzeń może działać do 2 lat na jednym zestawie baterii. Gdy wydajność baterii, system poinformuje Cię o konieczności ich wymiany. Nowe baterie kupisz w dowolnym sklepie elektrycznym. System nie jest połączony na stałe z infrastrukturą domu, więc w przypadku remontu lub przeprowadzki, możesz w kilku prostych krokach na nowo skonfigurować poszczególne urządzenia. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Systemy centralnego odkurzania

Odkurzacze centralne, będące domeną biur i innych obiektów przemysłowych, są coraz częściej montowane w budynkach mieszkalnych. System centralnego odkurzania, choć jest droższy i wymaga specjalnej instalacji, ma wiele zalet – nie hałasuje, jest wygodny w użytkowaniu, raz wciągnięte zanieczyszczenia nie znajdują się z powrotem w mieszkaniu. Decydując się na instalację centralnego odkurzacza, zyskują Państwo niespotykany wcześniej komfort sprzątania. Firma BoJeRo ma w swojej ofercie nowoczesne rozwiązania, które sprawiają że odkurzanie nie jest przykrą koniecznością, a staje się wręcz przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo wyposażyć swój dom lub mieszkanie w automatykę budynkową lub system centralnego odkurzania. Pomożemy dobrać urządzenia idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb!