> Rolety-zewnetrzne

Rolety zewnętrzne

Firma BoJeRo ma bardzo długą tradycję w produkcji rolet zewnętrznych, a ponadto automatyki do rolet. Oprócz automatyki do rolet oferujemy zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyki bram i automatyki budynkowej. Wykonujemy różnego typu rolety, w tym rolety z systemem podtynkowym, rolety z systemem adaptacyjnym czy w systemie nadprożowym. Wytwarzamy rolety z profili niekwestionowanego polskiego lidera, firmy ALUPROF. Doradzamy naszym klientom w wyborze najlepszych produktów. Udzielamy gwarancji na wyroby i wykonane usługi. Zajmujemy się serwisowaniem zainstalowanych przez nas produktów. Przez 25 lat pracujemy nad rozwojem i udoskonalaniem rozwiązań technicznych oferowanych przez nas produktów.

Rolety z systemem podtynkowym i adaptacyjnym

Rolety w systemie nadprożowym SKN

rolety tego typu zabudowane zostają w trakcie budowy budynku. Skrzynka umieszczana jest w nadprożu okna, a prowadnice przykręcone do jego ramy jeszcze przed osadzeniem we wnęce. Na samym końcu montowany jest pancerz rolety.

Rolety z systemem podtynkowym SP

proponowany przez firmę BoJeRo system rolet z nośnikiem tynku o nazwie SP to idealny system aluminiowych rolet stosowany najczęściej w nowym budownictwie. Rolety SP oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie ich do każdej elewacji.

Rolety z systemem adaptacyjnym

przeznaczone są głównie do stosowania w istniejących już budynkach.

Rolety SKO

dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką, nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie.

Rolety SKP

rolety przeznaczone do stosowania w już istniejących budynkach. Wraz z nimi można zastosować system Moskito, który dodatkowo zabezpiecza wnętrze przed insektami. Rolety te powleczone są odporną na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych powłoką, a dzięki piance wypełniającej, zapewniają doskonałą izolację termiczną i dźwiękową.

Rolety OPTOTERM

innowacyjny system rolet nadstawnych jest propozycją dla osób pragnących wszechstronnego i nowoczesnego, a przede wszystkim dającego poczucie bezpieczeństwa systemu.

Rolety firmy BoJeRo – dlaczego warto?

Wszystkie rolety firmy BoJeRo są zaopatrzone w sprężynowe wieszaki zabezpieczające. Udzielamy dwuletniej gwarancji na nasze gotowe rolety, a doświadczeni fachowcy troszczą się o doskonały montaż i serwis.

logo