> Zaluzje-fasadowe

Żaluzje fasadowe

Najważniejszym atutem żaluzji fasadowych jest to, że powstrzymują promienie słoneczne, wpadające do wnętrz mieszkań, chroniąc je przed nadmiernych nagrzaniem, a ich wyposażenie – przed blaknięciem.

Co więcej, żaluzje fasadowe zapewniają bardzo dobre warunki optyczne, a dzięki swobodnej regulacji kąta nachylenia listew, jest możliwy wybór optymalnego stopnia zaciemnienia.

Żaluzje fasadowe – dostępne modele:

Żaluzje C50: posiada pióra o zwiększonej sztywności, co pozwala na stosowanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Żaluzje C80: najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich żaluzji fasadowych. Każda lamela na krawędzi wyprofilowana jest w okrąg , co zapewnia jej zwiększoną sztywność. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Żaluzje Z90: dzięki unikalnemu kształtowi lameli żaluzje Z90 mają możliwość niemal całkowitego domknięcia co nie jest możliwe do osiągnięcia przy tradycyjnym kształcie.