> Markizy

Markizy – Skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi

Markizy zapewniają ochronę przed promieniami słonecznymi. Ich obecność szczególnie doceniamy w okresie letnim, gdy w gronie najbliższych chcemy spędzić czas na świeżym powietrzu, a przy okazji wolelibyśmy uniknąć przebywania na pełnym słońcu. Markizy to rozwiązania doskonale sprawdzające się na tarasach, balkonach oraz w ogródkach piwnych. Niegdyś były powszechnie stosowane, później nieco zapomniane lecz obecnie wracają do łask i są coraz częściej montowane są w kawiarniach, restauracjach i nad witrynami sklepowymi.

Markizy marki SELT

W ofercie BoJeRo znajdą Państwo markizy renomowanej marki SELT. Wśród dostępnych modeli znajdują się:

Markizy Silver Plus: Konstrukcja markizy opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż markizy. Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy.

Markizy Australia: rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Flyera zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie.

Markizy Jamaica: konstrukcja zapewnia długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania i dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów oraz powierzchni komercyjnych.

Markizy koszowe: wyróżnia je ciekawa plastyczna forma nadająca im wspaniałych walorów dekoracyjnych. Najczęściej są stosowane do ozdabiania okien, witryn, wejść, jako element dekoracyjny elewacji. Możliwość nadruku dowolnego znaku graficznego na poszyciu lub wolancie.

Markizy Palladio: to eleganckie markizy w kasetach, są doskonałym i praktycznym dopełnieniem tarasów. Ramiona skonstruowane są tak, aby podnosiły się do góry, natomiast przednia belka domykała się z kasetą szczelnie osłaniając zwiniętą tkaninę.

Markizy, które warto mieć

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale śledzimy rynek doskonaląc i uzupełniając ofertę o najlepsze rozwiązania. Markizy będące w naszej ofercie trafiają do szerokiego grona odbiorców, w szczególności z miast leżących w byłym woj. wałbrzyskim:

• Wałbrzych
• Bielawa
• Dzierżoniów
• Świdnica
• Świebodzice
• Żarów

W BoJeRo znajdą Państwo markizy z profesjonalnym montażem. Nasi pracownicy chętnie doradzą i pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.