> Rolety-zewnetrzne

Rolety zewnętrzne – produkcja, sprzedaż i montaż

Firma BoJeRo posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży rolet zewnętrznych. Wykonujemy różnego typu rolety, w tym rolety z systemem podtynkowym, rolety z systemem adaptacyjnym czy w systemie nadprożowym. Osobom poszukującym najwyższych standardów bezpieczeństwa polecamy zaś rolety antywłamaniowe (zabezpieczające) naszej produkcji. Wytwarzamy rolety z profili niekwestionowanego polskiego lidera, firmy Aluprof. Doradzamy naszym klientom w wyborze najlepszych produktów. Udzielamy gwarancji na wyroby i wykonane usługi. Zajmujemy się serwisowaniem zainstalowanych przez nas produktów. Od 25 lat pracujemy nad rozwojem i udoskonalaniem rozwiązań technicznych oferowanych przez nas produktów.

Rolety na profilach aluminiowych Aluprof

Aluminiowe profile Aluprof zapewniają maksymalny komfort użytkowania, wysoki poziom estetyki i bezpieczeństwa. Do produkcji profili wykorzystywane są wysokiej jakości materiały i surowce, więc mogą mieć Państwo pewność, że oferowane przez nas rolety zewnętrzne przez wiele lat będą nienagannie chronić dom przed wpływem promieniowania UV, wiatrem i hałasującym deszczem. Aluminium to lekki materiał, więc mogą zostać wyposażone w system automatyki. Automatyzacja unoszenia rolet to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu komfort użytkowania będzie na jeszcze wyższym poziomie! Istnieje również możliwość opuszczania i podnoszenia rolet podczas Państwa nieobecności w domu. Dzięki automatyce budynkowej możliwa jest obsługa rolet przy użyciu telefonu. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Rolety w systemie nadprożowym SKN

Rolety tego typu zabudowane zostają w trakcie budowy budynku. Skrzynka umieszczana jest w nadprożu okna, a prowadnice przykręcone do jego ramy jeszcze przed osadzeniem we wnęce. Na samym końcu montowany jest pancerz rolety.

Rolety z systemem podtynkowym SP

Proponowany przez firmę BoJeRo system rolet z nośnikiem tynku o nazwie SP to idealny system aluminiowych rolet stosowany najczęściej w nowym budownictwie. Rolety SP oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie ich do każdej elewacji.

Rolety z systemem adaptacyjnym

Przeznaczone są głównie do stosowania w istniejących już budynkach.

Rolety SKO

Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką, nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie.

Rolety SKP

Rolety przeznaczone do stosowania w już istniejących budynkach. Wraz z nimi można zastosować system Moskito, który dodatkowo zabezpiecza wnętrze przed insektami. Rolety te powleczone są odporną na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych powłoką, a dzięki piance wypełniającej, zapewniają doskonałą izolację termiczną i dźwiękową.

Rolety OPTOTERM

Innowacyjny system rolet nadstawnych jest propozycją dla osób pragnących wszechstronnego i nowoczesnego, a przede wszystkim dającego poczucie bezpieczeństwa systemu.

Dlaczego warto wybrać rolety BoJeRo?

Rolety BoJeRo zaopatrzone w sprężynowe wieszaki zabezpieczające. Udzielamy dwuletniej gwarancji na nasze gotowe rolety, a doświadczeni fachowcy troszczą się o doskonały montaż i serwis. Na tle konkurencji wyróżnia nas nieszablonowe, indywidualne podejście do klienta oraz przystępne ceny, zarówno jeśli chodzi o sprzedaż rolet, jak również o ich montaż i serwis. Prowadzimy działalność na obszarze woj. dolnośląskiego, w szczególności miast:

• Wałbrzych
• Bielawa
• Dzierżoniów
• Świdnica
• Świebodzice
• Żarów

Szukają Państwo sprawdzonego dystrybutora rolet antywłamaniowych? Jesteście w dobrym miejscu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.