> Systemy-oslonowe-2

Systemy osłonowe

Systemy osłonowe to szeroka gama osłon chroniących środowisko życia człowieka przed czynnikami zewnętrznymi. Osłaniamy się najczęściej przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Możemy osłaniać się także przed zimnem, hałasem, deszczem, wiatrem, owadami, spojrzeniami sąsiadów czy też zakusami włamywaczy. Już prawie od 25 lat dostarczamy naszym klientom najbardziej odpowiednich osłon do ich oczekiwań. Specjalizujemy się w produkcji rolet zewnętrznych i antywłamaniowych.

Obok sprzedaży systemów osłonowych ważnym aspektem naszej działalności jest sprzedaż ogrodzeń i bram garażowych.

W ofercie:

Firma BoJeRo ma 25 letnią tradycję w produkcji i montażu rolet zewnętrznych. Wykonujemy różnego typu rolety, w tym rolety w systemie adaptacyjnym, podtynkowym, nadstawnym, nadprożowym i antywłamaniowym. Wykorzystujemy profile niekwestionowanego polskiego lidera, firmy ALUPROF oraz automatykę firm : SOMFY, ELERO, SELVE, NICE, ALUPROF i YOODA TECHNOLOGY.
Doradzamy naszym klientom w wyborze najlepszych produktów. Udzielamy gwarancji na wyroby i wykonane usługi. Zajmujemy się serwisowaniem zainstalowanych przez nas produktów.


Oferujemy duży wybór kolorów w palecie standardowej oraz na życzenie klienta możliwość polakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

·
Dzięki naszym roletom możesz w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zwiększyć komfort cieplny pomieszczenia nie pozwalając na jego nadmierne nagrzanie.  Dodatkowo zastosowany system Moskito zabezpiecza pomieszczenia przez insektami.

·
Wszystkie rolety są zaopatrzone w sprężynowe wieszaki zabezpieczające.

·
Rolety mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie poprzez napęd elektryczny uruchamiany mechanicznie lub radiowo.

·
Udzielamy dwuletniej gwarancji na nasze gotowe rolety, a doświadczeni fachowcy troszczą się o doskonały montaż i serwis.


Rolety w systemie adaptacyjnym:

stosowane są najczęściej w istniejących budynkach i montowane na elewacjach zewnętrznych. Widoczne na zewnątrz skrzynki oferowane są w 3 kształtach pokrywy rewizyjnej: ze ściętym narożnikiem pod kątem 45°, półokrągłym i ćwierćokrągłym.

 

ULOTKA – ROLETY ADAPTACYJNE

Aluprof - adaptacyjne 1 Aluprof - adaptacyjne 2

Rolety w systemie podtynkowym:

stosowane są  w nowo wznoszonych budynkach oraz podczas modernizacji już istniejących. Ich zaletą jest to, że można je wkomponować w elewację dzięki czemu stanową one integralną część budynku. Skrzynka rolety może być  przykryta od strony frontu warstwą styropianu i zaprawą tynkarską. Dolna część skrzynki skonstruowana jest w taki sposób, aby było można serwisować i modernizować mechanizmy rolety.

 

ULOTKA – ROLETY PODTYNKOWE

Aluprof - podtynkowe 1 Aluprof - podtynkowe 2

Rolety w systemie nadprożowym (RKS):

stosowane w nowo wznoszonych budynkach. Skrzynki tych rolet najczęściej wykonane ze zbrojonego styropianu umieszczane są pod konstrukcyjnym nadprożem okna. Istnieją również skrzynki wykonane ze zbrojonego betonu z okładziną ceramiczną, które są jednocześnie belką nadprożową i pojemnikiem dla mechanizmu rolety. Specjalnie wykonane skrzynki RKS  doskonale umożliwiają zastosowanie rolet zewnętrznych do okien łukowych w dyskretny sposób. Skrzynki rolet RKS przykryte tynkiem zarówno od strony wewnętrznej oraz od zewnątrz stają się integralną częścią ścian budynku. Dostęp do mechanizmów zapewnia pokrywa rewizyjna łatwo dostępna od strony mieszkania. Prowadnice o małej szerokości przykręcane są do ramy okna i mogą być w całości zabudowane stając się niewidoczne.

 

ULOTKA – ROLETY NADPROŻOWE

Aluprof - nadprożowe 1

Rolety w systemie nadstawnym (OPOTERM):

stosowane w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących. Rolety są mocowane do okna i wraz z nim osadzane we wnęce okiennej. Czoło skrzynki stanowi podkład pod dowolny materiał wykończeniowy. Dodatkowo skrzynka jest wewnętrznie ocieplona w celu termicznej izolacji.

 

ULOTKA – ROLETY NADSTAWNE

Aluprof - nadstawna - opoterm 2 Aluprof - nadstawna - opoterm 1

Rolety antywłamaniowe:

stosowane w istniejących i w nowo wznoszonych budynkach. Mocna konstrukcja kurtyny rolety jest odporna na uderzenia a wzmocniona konstrukcja prowadnic nie pozwala na ich odciągnięcie i wyciągnięcie profili roletowych. Stabilność i sztywność pancerza zapewnia wzmocniona listwa dolna. Dodatkowym zabezpieczeniem jet mechanizm zapadkowy w dolne części rolety uniemożliwiający podniesienie kurtyny rolet. Posiadają certyfikat odporności na włamanie: klasa RC 3.

 

ULOTKA – ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Aluprof - antywłamaniowe 1 Aluprof - antywłamaniowe 2


Jest to rodzaj zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, które pozwalają na zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach narażonych na działanie promieni słonecznych. Wybór tych rolet pozwala ograniczyć zużycie urządzeń klimatyzacyjnych, a co za tym idzie – zmniejszyć koszty eksploatacji budynku. Bogata oferta tkanin o różnych strukturach i wielu kolorach z możliwością lakierowanie konstrukcji rolet pozwalają idealnie wkomponować się w ich otoczenie. Refleksole 1 Refleksole 2


Powstrzymują większość promieni słonecznych  wpadających do wnętrz pomieszczeń skutecznie chroniąc je przed nadmiernych nagrzaniem, a ich wyposażenie – przed blaknięciem. Żaluzje te zapewniają bardzo dobre warunki optyczne, a dzięki swobodnej regulacji kąta nachylenia listew możliwy jest wybór optymalnego stopnia zaciemnienia otworów okiennych, fasad i innych dużych przeszkleń. Żaluzje fasadowe 2 Żaluzje fasadowe 1


Zapewniają doskonałą ochronę przeciwsłoneczną powierzchni poziomych. Oferujemy markizy balkonowe, tarasowe, wielkogabarytowe, koszowe, boczne, pergole, na verandę firmy Selt w szerokiej gamie kolorystycznej.
Markiza 2 Markiza 3


Posiadamy w ofercie cały szereg rolosów na wałku lub w zabudowie: modele clasic, fantazja,”dzień-noc”. Ponadto oferujemy rolety dachowe, żaluzje pionowe i poziome, plisy, maty bambusowe, zasłony rzymskie, kurtyny i parawany. Oferta tkanin jest bardzo bogata i zaspokoi najbardziej wymagającego klienta. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość sterowania elektrycznego lub radiowego.

Rolosy1 Rolosy2


SUNBREAKER (łamacz światła) jest zewnętrznym systemem przeciwsłonecznym będącym jednocześnie ozdobnym elementem architektonicznym budynku. Lamele i prowadnice wykonane są z ekstrudowanego aluminium, które zapewniają lekkość i wytrzymałość konstrukcji. Sunbreaker jest systemem ruchomym o zakresie obrotu piór 0-90 stopni, montowany w pionie i w poziomie. System łamaczy światła pozwala uatrakcyjnić bryłę architektoniczną budynku oraz zredukować zużycie energii przeznaczonej na klimatyzowanie pomieszczeń.
sandbreaker


Służy do zacieniania przeszklonych, poziomych lub pochyłych powierzchni dachowych oraz ogrodów zimowych. Zastosowanie systemu Veranda zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń, dzięki czemu nie ma konieczności używania systemów klimatyzacyjnych, co tym samym pozwala uzyskać oszczędność energetyczną. Struktura stosowanych tkanin typu HIGH-T-TEX skutecznie ogranicza powstawanie kontrastów tworzących się podczas wpadania promieni słonecznych do pomieszczenia.
value value


Pozwalają na zadaszenie dużej powierzchni. Konstrukcja wykonana jest z lekkich, aluminiowych elementów odpornych na czynniki zewnętrzne. Pergole można łączyć w zestawy i tworzyć niepowtarzalne, praktyczne układy.
Pergola1 Pergola2