> Zaluzje-fasadowe

Żaluzje fasadowe

Żaluzje składają się z równoległych poziomych lub pionowych listewek, a ich głównym zadaniem, podobnie jak w przypadku rolet wewnętrznych, jest ograniczanie ilości światła słonecznego dostającego się do pomieszczenia. Jednym z najpopularniejszych rodzajów żaluzji są żaluzje fasadowe, które powstrzymują promienie słoneczne, chroniąc pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem, a dodatkowo dzięki swobodnej regulacji kąta nachylenia listew, jest możliwy wybór optymalnego stopnia zaciemnienia.

Jakie żaluzje fasadowe mamy w ofercie?

Żaluzje C50: posiada pióra o zwiększonej sztywności, co pozwala na stosowanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Żaluzje C80: najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich żaluzji fasadowych. Każda lamela na krawędzi wyprofilowana jest w okrąg , co zapewnia jej zwiększoną sztywność. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Żaluzje Z90: dzięki unikalnemu kształtowi lameli żaluzje Z90 mają możliwość niemal całkowitego domknięcia co nie jest możliwe do osiągnięcia przy tradycyjnym kształcie.

Dołącz do grona zadowolonych klientów – wybierz żaluzje BoJeRo

Żaluzje firmy BoJeRo są wybierane jako nieodzowny element wyposażenia domów, mieszkań, biur, obiektów użytkowych i gospodarczych. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych ze Świebodzic, ale też z okolicznych miejscowości, takich jak np.

• Wałbrzych
• Bielawa
• Dzierżoniów
• Świdnica
• Świebodzice
• Żarów

Zapewniamy miłą, obsługę, fachowe doradztwo i profesjonalny montaż. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.